Integrace LMS systému d.learning do firemních procesů


Kontakt:

Aktuality

Setkání uživatelů d.learningu

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů d.learningu“ které se koná 12. a 19. března.

…celý článek

Setkání uživatelů d.learningu

dovoluji si Vás pozvat na „Setkání uživatelů d.learningu“, který se bude konat v České Lípě v sídle společnosti Datron, a.s.

…celý článek


Integrace systému d.learning do firemních procesů

 

Aplikace d.learning představuje procesně orientovaný systém, který vychází z metodiky "Balanced scorecard“. Firma DATRON, a.s. si při vývoji aplikace kladla za cíl, připravit pro zákazníka aplikaci schopnou integrace do firemních procesů ne jen v komerční sféře, ale i v oblasti státní a veřejné správy, neziskových organizacích, školství, zdravotnictví a dalších oblastí. 

Firemní procesy v systému d.learning

Adaptabilita aplikace d.learning je garantována širokou parametrizací funkcionality za pomoci XML souborů. Bez potřeby programátorských úprav je tak možné měnit vedle designu  i vstupní a výstupní datové toky, rozsah sbíraných a ukládaných dat do databáze, funkcionalitu jednotlivých modulů tak, aby byly splněny vysoké nároky kladené na moderní aplikaci podporující učinným způsobem normy ISO.

Součástí implementačního procesu aplikace d.learning je v naprosté většině i napojení na stávající datové zdroje (přenos dat z personálních systémů, výstup do graficky orientovaných aplikací a pod.). Aplikace d.learning je podporována našimi partnery po celém území České republiky a z pohledu zajištění supportu tak splní i nejpřísnější požadavky zákazníka.