Služby


Kontakt:

Aktuality

Setkání uživatelů d.learningu

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů d.learningu“ které se koná 12. a 19. března.

…celý článek

Setkání uživatelů d.learningu

dovoluji si Vás pozvat na „Setkání uživatelů d.learningu“, který se bude konat v České Lípě v sídle společnosti Datron, a.s.

…celý článek


Pronájem aplikace d.learning

Pokud nechcete kupovat licence aplikace d.learning je tu pro Vás připravena možnost pronájmu. Tato varianta Vám umožní aplikaci užívat, aniž byste řešili ve Vaší firmě investiční schvalovací kolečko a navíc výdaje spojené s pronájmem aplikace jdou ihned celé do nákladů společnosti. Výhodou je rovněž nižší počáteční finanční zatížení Vaší firmy oproti nákupu klasické licence.

V průběhu užívání licence můžete ne jen aplikaci rozšiřovat na větší počet uživatelů, ale oproti klasickému licenčnímu modelu je možné ponížení počtu oprávněných uživatelů, čímž se Vám nájemní poplatky snižuji.  Pronájem aplikace d.learning můžete kdykoliv ukončit anebo migrovat i s daty k licencované verzi. Jednoduše, platíte jen za to, co užíváte. Pronájem aplikace d.learning předpokládá, že máte vlastní IT strukturu. Vice o požadavcích na HW a SW naleznete zde.Pronájem licencí d.learning i na omezenou dobu

Pronájem aplikace d.learning je vhodný zejména pro:

  • menší  až střední firny
  • firmy, které plánují dočasné využívání aplikace nebo si nejsou jisté trvalým využití aplikace
  • firmy, které mají vlastní IT infrastrukturu (server, IT oddělení atd. )